Aby znaleźć lekarza wprowadź poniżej szukane dane, np: dentysta żytnia.
Nazwisko i imię | Poradnia | Przychodnia | Specjalizacja |
---|---|---|---|
dr Cezak Alicja | Kardiologiczna | Chmielna 14 | kardiolog |
dr Skrabucha Bogdan | Kardiologiczna | Chmielna 14 | kardiolog |
dr Przewłocka Monika | Kardiologiczna | Chmielna 14 | kardiolog |
dr Zych Rozpędowska Karolina | Kardiologiczna | Chmielna 14 | kardiolog |
dr Gacki Grzegorz | Urologiczna | Chmielna 14 | urolog |
dr Mutrynowiski Tomasz | Urologiczna | Chmielna 14 | urolog |
dr Borowski Jacek | Urologiczna | Chmielna 14 | urolog |
dr Zugaj Przemysław | Urologiczna | Chmielna 14 | urolog |
dr Musiał Emilia | Endokrynologiczna | Chmielna 14 | endokrynolog |
dr Jańczyk Aneta | Endokrynologiczna | Chmielna 14 | endokrynolog |
dr Guranowska Agnieszka | Endokrynologiczna | Chmielna 14 | endokrynolog |
dr Jakubczyk Teresa | Okulistyczna | Chmielna 14 | okulista |
dr Karwacka Ewa | Okulistyczna | Chmielna 14 | okulista |
dr Nowacka-Klimkiewicz Ewa | Okulistyczna | Chmielna 14 | okulista |
dr Śnieg Beata | Laryngologiczna | Chmielna 14 | otolaryngolog |
dr Dmowska-Koroblewska Agnieszka | Laryngologiczna | Chmielna 14 | otolaryngolog |
dr Janecka Izabella | Reumatologiczna | Chmielna 14 | reumatolog |
dr Przygodzka Małgorzata | Reumatologiczna | Chmielna 14 | reumatolog |
dr Michałowska Olga | Dermatologiczna | Chmielna 14 | dermatolog, wenerolog |
dr Polanowska Hanna | Dermatologiczna | Chmielna 14 | dermatolog, wenerolog |
dr Omidi Mohammad | Chirurgiczna | Chmielna 14 | chirurg |
dr Kowalczyk Jacek | Chirurgiczna | Chmielna 14 | chirurg |
dr Kosim Anna | Chirurgiczna | Chmielna 14 | chirurg |
dr n.med Klimowicz-Młodzik Izabella | Neurologiczna | Chmielna 14 | neurolog |
dr Mrugała Jolanta | Neurologiczna | Chmielna 14 | neurolog |
dr Krzyczkowska-Bokwa Ewa | Diabetologiczna | Chmielna 14 | diabetolog |
dr Tiuryn-Petrulewicz Agnieszka | Diabetologiczna | Chmielna 14 | diabetolog |
dr Marianna Słowińska | Stomatologiczna | Chmielna 14 | stomatolog |
dr Tobijasiewicz Violetta | POZ - dorośli | Chmielna 14 | choroby wewnętrzne |
dr Bońkowski Miłosz | POZ - dorośli | Chmielna 14 | medycyna rodzinna |
dr Paweł Pacak | POZ – dorośli | Ciołka 11 | choroby wewnętrzne |
dr Katarzyna Bartłomiejczyk | POZ – dorośli | Ciołka 11 | choroby wewnętrzne |
dr Inez Tomaszewska | POZ – dorośli | Ciołka 11 | choroby płuc |
dr Agata Adamczyk | POZ – dorośli | Ciołka 11 | lekarz medycyny |
dr Zygmunt Sadkowski | POZ – dorośli | Ciołka 11 | choroby wewnętrzne |
dr Agata Bem -Pisarska | POZ – dorośli | Ciołka 11 | choroby wewnętrzne |
dr Agata Białecka-Jędruszuk | POZ – dorośli | Ciołka 11 | choroby wewnętrzne |
dr Elżbieta Sosnowska | Endokrynologiczna | Ciołka 11 | ednokrynolog |
dr Małgorzata Szeszko | Endokrynologiczna | Ciołka 11 | ednokrynolog |
dr Marcin Żach | Endokrynologiczna | Ciołka 11 | ednokrynolog |
dr Alina Kuryłowicz | Endokrynologiczna | Ciołka 11 | ednokrynolog |
dr Jolanta Kozakiewicz | Laryngologiczna | Ciołka 11 | otolaryngolog, audiolog, foniatria |
dr Małgorzata Wróblewski | Laryngologiczna | Ciołka 11 | otolaryngolog |
dr Agnieszka Dmowska-Koroblewska | Laryngologiczna | Ciołka 11 | otolaryngolog |
dr Przemysław Wiśliński | Laryngologiczna | Ciołka 11 | otolaryngolog |
dr Ewa Kałuziak Wieczorek | Neurologiczna | Ciołka 11 | neurolog |
dr Ewa Kempisty | Neurologiczna | Ciołka 11 | neurolog |
dr Anna Pacholec | Rehabilitacyjna | Ciołka 11 | rehabilitant |
dr Joanna Zdunik-Żebrowska | Rehabilitacyjna | Ciołka 11 | rehabilitacja |
dr Rajabali Valipur Kolti | Okulistyczna | Ciołka 11 | okulista |
dr Andrzej Madeja | Okulistyczna | Ciołka 11 | okulista |
dr Krystyna Wnuk | Okulistyczna | Ciołka 11 | okulista |
dr Inez Tomaszewska | Chorób płuc | Ciołka 11 | choroby płuc |
dr Agnieszka Buraczewska | Chorób płuc | Ciołka 11 | choroby płuc |
dr Kumor Marta | Chorób płuc | Ciołka 11 | choroby płuc |
mgr Olkowska Katarzyna | Pracownia fizykoterapii | Ciołka 11 | fizjoterapeuta |
mgr Romańska-Mikolajczuk Ewa | Pracownia fizykoterapii | Ciołka 11 | fizjoterapeuta |
mgr Sobańska Ewelina | Pracownia fizykoterapii | Ciołka 11 | fizjoterapeuta |
mgr Chodorowska Eliza | Pracownia fizykoterapii | Ciołka 11 | fizjoterapeuta |
Waślicka Ewa | Pracownia fizykoterapii | Ciołka 11 | technik fizjoterapii |
Kurek Barbara | Pracownia fizykoterapii | Ciołka 11 | technik fizjoterapii |
Bednarek Roman | Pracownia fizykoterapii | Ciołka 11 | masażysta |
Lebiedowska Krystyna | Pracownia fizykoterapii | Ciołka 11 | masażysta |
dr Barabara Miękus-Siennicka | POZ – dorośli | Elekcyjna 54 | choroby wewnętrzne |
dr Virginija Żełubowska | POZ – dorośli | Elekcyjna 54 | lekarz medycyny |
dr Andrzej Kisło | POZ – dorośli | Elekcyjna 54 | medycyna rodzinna |
dr Iwona Suska | POZ – dorośli | Elekcyjna 54 | medycyna rodzinna |
dr Iwona Suska | POZ – dzieci chore | Elekcyjna 54 | medycyna rodzinna |
dr Jan Pałucki | POZ – dorośli | Elekcyjna 54 | lekarz medycyny |
dr Agnieszka Ambrzykowska | POZ – dorośli | Elekcyjna 54 | medycyna rodzinna |
dr Michał Zając | POZ – dorośli | Elekcyjna 54 | lekarz medycyny |
dr Agata Dobrosławska | POZ – dorośli | Elekcyjna 54 | medycyna rodzinna |
dr Anna Marks | POZ – dzieci chore, zdrowe | Elekcyjna 54 | pediatra |
dr Małgorzata Rzewulska | POZ – dzieci chore, zdrowe | Elekcyjna 54 | pediatra |
dr Małgorzata Lech | POZ – dzieci chore, zdrowe | Elekcyjna 54 | pediatra |
dr Ewa Popek | POZ – dzieci chore | Elekcyjna 54 | medycyna rodzinna |
dr Zych Bożena | POZ – dzieci chore | Elekcyjna 54 | pediatra |
dr Katarzyna Karny | POZ – dzieci chore | Elekcyjna 54 | pediatra |
dr Gajowniczek Krzysztof | POZ – dzieci chore | Elekcyjna 54 | pediatra |
dr Aleksandra Garbaczuk | POZ – dzieci zdrowe | Elekcyjna 54 | pediatra |
dr Ozimek Małgorzata | POZ – dzieci chore | Elekcyjna 54 | pediatra |
dr Ewa Rucińska-Dybczyńska | POZ – dzieci zdrowe, chore | Elekcyjna 54 | pediatra |
dr Ewelina Szady | Stomatologiczna | Elekcyjna 54 | stomatolog |
dr Agnieszka Giermakowska-Kawka | Stomatologiczna | Elekcyjna 54 | stomatolog |
dr Małgorzata Sterczyńska | Stomatologiczna | Elekcyjna 54 | stomatolog |
dr Olszak Anna | Stomatologiczna | Elekcyjna 54 | stomatolog |
dr Maria Świątek | Stomatologiczna | Elekcyjna 54 | stomatolog |
dr Włodzimierz Wieteska | Ginekologiczno-Położnicza | Elekcyjna 54 | ginekolog położnik |
dr Joanna Piechota | Ginekologiczno-Położnicza | Elekcyjna 54 | ginekolog położnik |
dr Andrzej Krajewski | Ginekologiczno-Położnicza | Elekcyjna 54 | ginekolog położnik |
dr Lidia Niewiadomska | POZ- dorośli | Dragonów 6a | lekarz medycyny |
dr Maciej Mitek | POZ- dorośli | Dragonów 6a | medycyna rodzinna |
dr Mirosław Grabowski | Chirurgii ogólnej | Dragonów 6a | chirurg |
dr Bogumiła Fryc Gut | Gruźlicy i chorób płuc | Dragonów 6a | choroby płuc |
dr Krzysztof Pawelec | Gruźlicy i chorób płuc | Dragonów 6a | choroby płuc |
dr Krystyna Biernacka | Stomatologiczna | Dragonów 6a | specjalista stomatolog |
dr Urszula Miszczak | Stomatologiczna | Dragonów 6a | stomatolog |
dr Sabina Sękiewicz Nowak | Stomatologiczna | Dragonów 6a | stomatolog |
dr Ewelina Szady | Stomatologiczna | Dragonów 6a | stomatolog |
dr Izabella Barcińska | Rehabilitacyjna | Dragonów 6a | lekarz rehabilitacji |
dr Matylda Szlawska | Rehabilitacyjna | Dragonów 6a | lekarz rehabilitacji |
dr Joanna Zdunik - Żebrowska | Rehabilitacyjna | Dragonów 6a | lekarz rehabilitacji |
mgr Kamińska Joanna | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | specjalista fizjoterapii |
mgr Piskorek Barbara | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | fizjoterapeuta |
mgr Kulesza Aneta | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | fizjoterapeuta |
mgr Czajkowska Magdalena | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | fizjoterapeuta |
mgr Domańska Grażyna | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | fizjoterapeuta |
Kazimierczyk Tytus | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | technik fizjoterapii |
Roman Mariola | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | technik fizjoterapii |
Pernal Hanna | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | technik fizjoterapii |
Żurawska Agnieszka | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | technik fizjoterapii |
Zamarlik Marzena | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | technik fizjoterapii |
Kośmider Paweł | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | licencjat fizjoterapii, technik masażysta |
Rosłoń Grażyna | Pracownia fizjoterapii | Dragonów 6a | masażysta |
dr Marcin Żach | Endokrynologiczna | Grzybowska 34 | endokrynolog |
dr Beata Parzyszek | Endokrynologiczna | Grzybowska 34 | endokrynolog |
dr Xymena Żórawska-Wasilewska | Endokrynologiczna | Grzybowska 34 | choroby wewnętrzne |
dr Anna Lewandowska | Neurologiczna | Grzybowska 34 | neurolog |
dr Andrzej Jankowski | Neurologiczna | Grzybowska 34 | neurolog |
dr Jolanta Mrugała | Neurologiczna | Grzybowska 34 | neurolog |
dr Piotr Chojnowski | Okulistyczna | Grzybowska 34 | okulista |
dr Agata Królak | Okulistyczna | Grzybowska 34 | okulista |
dr Rafał Agnieszka | Okulistyczna | Grzybowska 34 | okulista |
dr Rajabali Valipur Kolti | Okulistyczna | Grzybowska 34 | okulista |
dr Barbara Świetlicka | Reumatologiczna | Grzybowska 34 | reumatolog |
dr Agnieszka Grabowska-Jodkowska | Reumatologiczna | Grzybowska 34 | reumatolog |
dr Katarzyna Sikorska-Siudek | Reumatologiczna | Grzybowska 34 | reumatolog |
dr Halina Rajska | Medycyny pracy | Grzybowska 34 | medycyna lotnicza |
dr Elżbieta Radzimowska-Rau | Medycyny pracy | Grzybowska 34 | medycyna kolejowa |
dr Maria Fryze | POZ | Grzybowska 34 | choroby wewnętrzne |
dr Ewa Ramus-Kawka | POZ | Grzybowska 34 | choroby wewnętrzne |
dr Adrianna Marciniak | POZ | Grzybowska 34 | medycyna rodzinna |
dr Andrzej Konop | POZ | Grzybowska 34 | lekarz edycyny |
dr Andrzej Witek | POZ | Grzybowska 34 | choroby wewnętrzne |
dr Mirosława Zaczyńska | POZ | Grzybowska 34 | choroby wewnętrzne |
dr Wanda Majczak-Błaszczyk | POZ dzieci chore, zdrowe | Grzybowska 34 | pediatra |
dr Kryspina Czerny-Sieradzińska | POZ dzieci chore, zdrowe | Grzybowska 34 | pediatra |
dr Iwona Rawska | POZ dzieci chore, zdrowe | Grzybowska 34 | pediatra |
dr Włodzimierz Kowalski | POZ dzieci chore, zdrowe | Grzybowska 34 | pediatra |
dr Kłyszewska Magdalena | POZ dzieci chore, zdrowe | Grzybowska 34 | pediatra |
dr Hallak Zaki | Ginekologiczno-Położnicza | Grzybowska 34 | ginekolog położnik |
dr Tomasz Kucewicz | Ginekologiczno-Położnicza | Grzybowska 34 | ginekolog położnik |
dr Małgorzata Górska-Rząsa | Ginekologiczno-Położnicza | Grzybowska 34 | ginekolog położnik |
dr Kornelia Zaręba | Ginekologiczno-Położnicza | Grzybowska 34 | ginekolog położnik |
dr Grzegorz Borstern | POZ- dorośli | Leszno 17 | choroby wewnętrzne |
dr Joanna Łachmacka - Ptaszek | POZ- dorośli | Leszno 17 | choroby wewnętrzne |
dr Monika Machul | POZ- dorośli | Leszno 17 | choroby wewnętrzne |
dr Radosław Wójcicki | POZ- dorośli | Leszno 17 | medycyna rodzinna |
dr Danuta Banasiewicz | POZ- dorośli | Leszno 17 | medycyna rodzinna |
dr Anita Stolarczyk-Nowak | POZ- dorośli | Leszno 17 | medycyna rodzinna |
dr n. med. Magdalena Ciupińska | Dermatologiczna | Leszno 17 | dermatolog wenerolog |
dr Mateusz Koniarz | Dermatologiczna | Leszno 17 | dermatolog wenerolog |
dr Alicja Bujakiewicz-Krześniak | Dermatologiczna | Leszno 17 | dermatolog wenerolog, alergolog |
dr n. med. Izabela Borucka | Dermatologiczna | Leszno 17 | dermatolog wenerolog |
dr Justyna Sierocińska | Dermatologiczna | Leszno 17 | dermatolog wenerolog |
dr Agnieszka Czubak | Dermatologiczna | Leszno 17 | dermatolog wenerolog |
dr n.med. Iwona Pniewska | Dermatologiczna | Leszno 17 | dermatolog wenerolog |
dr Łukasz Preibisz | Dermatologiczna | Leszno 17 | dermatolog wenerolog |
dr Ewelina Biało-Wójcicka | Dermatologiczna | Leszno 17 | dermatolog wenerolog |
dr n.med.Elżbieta Zientalska | Laryngologiczna | Leszno 17 | otolaryngolog |
dr Aneta Szwedo | Laryngologiczna | Leszno 17 | otolaryngolog |
dr Katarzyna Jagoda | Kardiologiczna | Leszno 17 | kardiolog |
dr Jolanta Łypaczewska Zadykowicz | Kardiologiczna | Leszno 17 | kardiolog |
dr Renata Houwald Koronacka | Kardiologiczna | Leszno 17 | kardiolog |
dr Anna Rieger-Kaczanowska | Kardiologiczna | Leszno 17 | kardiolog |
mgr Dorota Czepczak-Górecka | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Ewa Wasińska | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Małgorzata Filipuk | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Barbara Skibniewska | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Dominika Cichoń | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Agnieszka Kłosowska | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Paweł Kociołek | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Lidia Tyłka | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Anna Łopuska-Sławińska | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Urszula Dzień | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychoterapeuta |
dr Katarzyna Wójcicka | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Leszno 17 | psychiatra |
dr n. med Agnieszka Dyduch | Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych | Leszno 17 | psychiatra |
dr Katarzyna Wójcicka | Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych | Leszno 17 | psychiatra |
mgr Dominika Cichoń | Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Karol Siadul | Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Maciej Zbyszewski | Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych | Leszno 17 | psychoterapeuta |
dr n. med Agnieszka Dyduch | Oddział Dzienny Psychogeriatryczny | Leszno 17 | psychiatra |
dr Katarzyna Wójcicka | Oddział Dzienny Psychogeriatryczny | Leszno 17 | psychiatra |
mgr Maria Bytner | Oddział Dzienny Psychogeriatryczny | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Jarosławska Monika | Oddział Dzienny Psychogeriatryczny | Leszno 17 | psychoterapeuta |
mgr Elżbieta Zacharek | Oddział Dzienny Psychogeriatryczny | Leszno 17 | terapeuta zajęciowy |
dr Łukasz Lotek | Rehabilitacyjna | Leszno 17 | rehabilitant |
dr Łukasz Lotek | Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | rehabilitant |
dr Zając Michał | Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | rehabilitant |
mgr Anna Romańska | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | fizjoterapeuta |
mgr Iwona Włodarczyk-Kuna | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | fizjoterapeuta |
mgr Emil Jakubiak | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | fizjoterapeuta |
mgr Aleksandra Jagnieża Bujalska | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | fizjoterapeuta |
mgr Anna Uczciwek | Pracownia fizykoterapii | Leszno 17 | fizjoterapeuta |
mgr Anna Chorążka | Pracownia fizykoterapii | Leszno 17 | fizjoterapeuta |
Marta Kink | Pracownia fizykoterapii | Leszno 17 | fizjoterapeuta |
Piotr Pietrzak | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | fizjoterapeuta |
Szymon Powierża | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | fizjoterapeuta |
Anna Czarnecka | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | technik fizjoterapii |
Teresa Nowakowska | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | technik fizjoterapii |
Radosław Lustyk | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | technik fizjoterapii |
Sławomir Jarnicki | Pracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji Dziennej | Leszno 17 | masażysta |
Andrzej Borowski | Pracownia fizykoterapii | Leszno 17 | masażysta |
Katarzyna Bednarek | Pracownia fizykoterapii | Leszno 17 | masażysta |
dr Dariusz Rolek | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychiatra |
dr Roman Bartczak | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychiatra |
dr Krzysztof Bożejko | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychiatra |
dr Karol Korycki | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychiatra |
dr Katarzyna Wakuła | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychiatra |
dr Katarzyna Wyczółkowska | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychiatra |
dr Agnieszka Mioduchowska | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychiatra |
dr n. hum. Krzysztof Ciepliński | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Renata Hoffman | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Marta Karpińska-Krauze | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Małgorzata Pogorzelska | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Aneta Chwała | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Monika Tryc-Puchała | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Joanna Rzymska | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Magdalena Zaborowska-Piecuch | Poradania Zdrowia Psychicznego | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
dr Renata Zdanowska-Piechna | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | psychiatra |
mgr Anna Muszyńska-Kutner | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Maciej Gortatewicz | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Anna Prokop | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Katarzyna Wielońska | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Dagmara Kamińska | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Marta Kwaśniak | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Katarzyna Bęza | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
dr Mioduchowska Agnieszka | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | psychiatra |
mgr Agnieszka Arent | Terapia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia | Mariańska 1 | specjalista terapii uzależnień, psycholog |
dr Dorota Bartmińska | Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny | Mariańska 1 | psychiatra |
mgr Zofia Plewicka | Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Anna Sułowska | Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny | Mariańska 1 | psychoterapeuta |
mgr Rafał Majewski | Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny | Mariańska 1 | terapeuta zajęciowy |
Grzegorz Sarwa | Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny | Mariańska 1 | terapeuta zajęciowy |
dr Jacek Goncikowski | POZ - dorośli | Miedziana 2 | choroby wewnętrzne |
dr Solongo Bat-Erdene | POZ - dorośli | Miedziana 2 | medyna rodzinna |
dr Teresa Gosecka - Witowska | POZ - dorośli | Miedziana 2 | choroby wewnętrzne |
dr Yeshi Lhosar | POZ - dorośli | Miedziana 2 | medyna rodzinna |
dr Hanna Bachurzewska | POZ -dorośli | Nowolipie 31 | choroby wewnętrzne |
dr Krawczyk Urszula | POZ -dorośli | Nowolipie 31 | choroby wewnętrzne |
dr Jerzy Przychodzeń | POZ -dorośli | Nowolipie 31 | choroby wewnętrzne |
dr Paulina Surowiec | POZ -dorośli | Nowolipie 31 | lekarz medycyny |
dr Elżbieta Wardęcka | POZ -dorośli | Nowolipie 31 | medycyna rodzinna |
dr Wiesława Czajkowska | POZ -dorośli | Nowolipie 31 | choroby wewnętrzne |
dr Iwona Zawłocka | POZ -dorośli | Nowolipie 31 | choroby wewnętrzne |
dr Bogusława Urbańska Czyżkowska | POZ -dorośli | Obozowa 63/65 | lekarz medycyny |
dr Bożenna Stanek | POZ -dorośli | Obozowa 63/65 | choroby wewnętrzne |
dr Urszula Stromska | POZ -dorośli | Obozowa 63/65 | lekarz medycyny |
dr Piotr Broś | POZ -dorośli | Obozowa 63/65 | medycyna rodzinna |
dr Stefan Szczepaniak | POZ – dorośli | Płocka 49 | medycyna rodzinna |
dr Bożena Marciniak | POZ – dorośli | Płocka 49 | choroby wewnętrzne |
dr Mirosława Nalewajko | POZ – dorośli | Płocka 49 | neurolog |
dr Małgorzata Szczerbińska | POZ – dorośli | Płocka 49 | choroby wewnętrzne |
dr Joanna Rydlakowska | POZ – dorośli | Płocka 49 | medycyna rodzinna |
dr Agnieszka Siemieniuk | POZ – dorośli | Płocka 49 | choroby wewnętrzne |
dr Barbara Drej-Strutyńska | POZ – dorośli | Płocka 49 | choroby wewnętrzne |
dr Iwona Deszczka - Rosa | POZ – dorośli | Płocka 49 | choroby wewnętrzne |
dr Robert Pach | POZ – dorośli | Płocka 49 | lekarz medycyny |
dr Kalina Wiśniewska | POZ – dorośli | Płocka 49 | lekarz medycyny |
dr Ewelina Zuba | POZ – dorośli | Płocka 49 | lekarz medycyny |
dr Marta Osiewicz | POZ – dorośli | Płocka 49 | lekarz medycyny |
dr Maciej Mitek | POZ – dorośli | Płocka 49 | lekarz medycyny |
dr Danuta Glibowska | POZ – dzieci zdrowe, chore | Płocka 49 | pedriatra |
dr Paweł Mikulski | POZ – dzieci zdrowe, chore | Płocka 49 | pedriatra |
dr Jakub Łodyga | POZ – dzieci zdrowe, chore | Płocka 49 | pedriatra |
dr Lidia Groele | POZ – dzieci | Płocka 49 | pedriatra |
dr Anna Ramotowska | POZ – dzieci | Płocka 49 | pedriatra |
dr Anna Giermakowska | POZ – dzieci zdrowe, chore | Płocka 49 | pedriatra |
dr Marcin Banasiuk | POZ – dzieci zdrowe, chore | Płocka 49 | lekarz medycyny |
dr Małgorzata Nieścior | POZ – dzieci zdrowe, chore | Płocka 49 | pedriatra |
dr Maria Kucharska | Chirurgii ogólnej | Płocka 49 | chirurg |
dr Grzegorz Górski | Chirurgii ogólnej | Płocka 49 | chirurg |
dr Mirosław Kocięcki | Chirurgii ogólnej | Płocka 49 | chirurg |
dr Zbigniew Krogulec | Ortopedyczna | Płocka 49 | ortopeda i traumatolog narządu ruchu |
dr Tomasz Mitek | Ortopedyczna | Płocka 49 | lekarz medyczny |
dr Tomasz Świdrowski | Ortopedyczna | Płocka 49 | ortopeda i traumatolog narządu ruchu |
dr Stanisław Bogucki | Ortopedyczna dla dzieci | Płocka 49 | chirurg dziecięcy |
dr Jacek Drajczyk | Ortopedyczna dla dzieci | Płocka 49 | ortopeda i traumatolog narządu ruchu |
dr Urszula Daszkiewicz | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | psychiatra |
dr Dorota Kamela | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | psychiatra |
dr Łukasz Załuga | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | psychiatra |
dr Ewa Krassowska | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | lekarz medycyny |
dr Adam Bajguz | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | lekarz medycyny |
dr Kamil Chorążka | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | lekarz medycyny |
mgr Wanda Pawlina | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | psycholog kliniczny |
mgr Jerzy Cerański | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | psycholog kliniczny |
mgr Marian Ciupak | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | psycholog kliniczny |
mgr Karolina Strojecka | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | psycholog |
mgr Karol Siadul | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | psychoterapeuta |
mgr Maciej Zbyszewski | Poradnia Zdrowia Psychicznego | Płocka 49 | psychoterapeuta |
dr Moskwińska Ewa | Alergologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | alergolog |
dr Konca Iwona | Dermatologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | dermatolog |
dr Rurańska Alicja | Dermatologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | dermatolog |
dr Kijakowska Anna | Dermatologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | dermatolog |
dr Małgorzata Głowacka | Dermatologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | dermatolog |
dr Jolanta Trojnar | Laryngologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | otolaryngolog |
dr Marek Wróblewski | Laryngologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | otolaryngolog |
dr Sławomir Marcinkiewicz | Laryngologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | otolaryngolog |
mgr Izabela Musiał | Logopedyczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | logopeda |
mgr Anna Gocłowska | Logopedyczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | logopeda |
dr Krystyna Malinowska | Neurologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | neurolog |
dr Agnieszka Miller | Okulistyczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | okulista |
dr Mariola Litewska | Okulistyczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | okulista |
dr Celina Tomaszewicz Libudzic | Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci | Szlenkierów 10 | psychiatra |
dr Agata Brzozowska | Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci | Szlenkierów 10 | psychiatra |
dr Przyrowska Paulina | Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci | Szlenkierów 10 | psychiatra |
mgr Henryka Makowska | Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci | Szlenkierów 10 | psycholog kliniczny |
mgr Maria Witkowska | Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci | Szlenkierów 10 | psycholog kliniczny |
mgr Marian Ciupak | Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci | Szlenkierów 10 | psycholog kliniczny |
mgr Joanna de Flassilier Popławska | Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci | Szlenkierów 10 | psycholog |
mgr Hanna Osmólska | Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci | Szlenkierów 10 | psycholog |
mgr Kuszyk-Riley Małgorzata | Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci | Szlenkierów 10 | psychoterapeuta |
dr Hanna Trippenbach - Dulska | Diabetologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | diabetolog |
dr hab.n. med. Agnieszka Szypowska | Diabetologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | diabetolog |
dr Lidia Groele | Diabetologiczna dla dzieci | Szlenkierów 10 | diabetolog |
Musiał Bożena | Pracownia fizjoterapii dla dzieci | Szlenkierów 10 | technik fizjoterapii |
mgr Biniecka Dorota | Pracownia fizjoterapii dla dzieci | Szlenkierów 10 | fizjoterapeuta |
mgr Budek Magdalena | Pracownia fizjoterapii dla dzieci | Szlenkierów 10 | fizjoterapeuta |
dr Gielniewska-Ciborowska Ewa | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |
dr Łada Jerzy | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |
dr Skryśkiewicz Joanna | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |
dr Perek Sidorska Grażyna | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |
dr Andrzejuk Monika | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |
dr Bogucka Anna | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |
dr Duliban Gaweł Katarzyna | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |
dr Banasik Margaretta | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |
dr Pomaska Ewa | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |
dr Wójtowicz Anna | Stomatologiczna | Żytnia 39 | stomatolog |