Znajdź lekarza

Aby znaleźć lekarza wprowadź poniżej szukane dane, np: dentysta żytnia.


Nazwisko i imięPoradniaPrzychodniaSpecjalizacja
dr Cezak AlicjaKardiologicznaChmielna 14kardiolog
dr Skrabucha BogdanKardiologicznaChmielna 14kardiolog
dr Przewłocka MonikaKardiologicznaChmielna 14kardiolog
dr Zych Rozpędowska KarolinaKardiologicznaChmielna 14kardiolog
dr Gacki GrzegorzUrologicznaChmielna 14urolog
dr Mutrynowiski TomaszUrologicznaChmielna 14urolog
dr Borowski JacekUrologicznaChmielna 14urolog
dr Zugaj PrzemysławUrologicznaChmielna 14urolog
dr Musiał EmiliaEndokrynologicznaChmielna 14endokrynolog
dr Jańczyk AnetaEndokrynologicznaChmielna 14endokrynolog
dr Guranowska AgnieszkaEndokrynologicznaChmielna 14endokrynolog
dr Jakubczyk TeresaOkulistycznaChmielna 14okulista
dr Karwacka EwaOkulistycznaChmielna 14okulista
dr Nowacka-Klimkiewicz EwaOkulistycznaChmielna 14okulista
dr Śnieg BeataLaryngologicznaChmielna 14otolaryngolog
dr Dmowska-Koroblewska AgnieszkaLaryngologicznaChmielna 14otolaryngolog
dr Janecka IzabellaReumatologicznaChmielna 14reumatolog
dr Przygodzka MałgorzataReumatologicznaChmielna 14reumatolog
dr Michałowska OlgaDermatologicznaChmielna 14dermatolog, wenerolog
dr Polanowska HannaDermatologicznaChmielna 14dermatolog, wenerolog
dr Omidi MohammadChirurgicznaChmielna 14chirurg
dr Kowalczyk JacekChirurgicznaChmielna 14chirurg
dr Kosim AnnaChirurgicznaChmielna 14chirurg
dr n.med Klimowicz-Młodzik IzabellaNeurologicznaChmielna 14neurolog
dr Mrugała JolantaNeurologicznaChmielna 14neurolog
dr Krzyczkowska-Bokwa EwaDiabetologicznaChmielna 14diabetolog
dr Tiuryn-Petrulewicz AgnieszkaDiabetologicznaChmielna 14diabetolog
dr Marianna SłowińskaStomatologicznaChmielna 14stomatolog
dr Tobijasiewicz ViolettaPOZ - dorośliChmielna 14choroby wewnętrzne
dr Bońkowski MiłoszPOZ - dorośliChmielna 14medycyna rodzinna
dr Paweł PacakPOZ – dorośliCiołka 11choroby wewnętrzne
dr Katarzyna BartłomiejczykPOZ – dorośliCiołka 11choroby wewnętrzne
dr Inez TomaszewskaPOZ – dorośliCiołka 11choroby płuc
dr Agata AdamczykPOZ – dorośliCiołka 11lekarz medycyny
dr Zygmunt SadkowskiPOZ – dorośliCiołka 11choroby wewnętrzne
dr Agata Bem -PisarskaPOZ – dorośliCiołka 11choroby wewnętrzne
dr Agata Białecka-JędruszukPOZ – dorośliCiołka 11choroby wewnętrzne
dr Elżbieta SosnowskaEndokrynologicznaCiołka 11ednokrynolog
dr Małgorzata SzeszkoEndokrynologicznaCiołka 11ednokrynolog
dr Marcin ŻachEndokrynologicznaCiołka 11ednokrynolog
dr Alina KuryłowiczEndokrynologicznaCiołka 11ednokrynolog
dr Jolanta KozakiewiczLaryngologicznaCiołka 11otolaryngolog, audiolog, foniatria
dr Małgorzata WróblewskiLaryngologicznaCiołka 11otolaryngolog
dr Agnieszka Dmowska-KoroblewskaLaryngologicznaCiołka 11otolaryngolog
dr Przemysław WiślińskiLaryngologicznaCiołka 11otolaryngolog
dr Ewa Kałuziak WieczorekNeurologicznaCiołka 11neurolog
dr Ewa KempistyNeurologicznaCiołka 11neurolog
dr Anna PacholecRehabilitacyjnaCiołka 11rehabilitant
dr Joanna Zdunik-ŻebrowskaRehabilitacyjnaCiołka 11rehabilitacja
dr Rajabali Valipur KoltiOkulistycznaCiołka 11okulista
dr Andrzej MadejaOkulistycznaCiołka 11okulista
dr Krystyna WnukOkulistycznaCiołka 11okulista
dr Inez TomaszewskaChorób płucCiołka 11choroby płuc
dr Agnieszka BuraczewskaChorób płucCiołka 11choroby płuc
dr Kumor MartaChorób płucCiołka 11choroby płuc
mgr Olkowska KatarzynaPracownia fizykoterapiiCiołka 11fizjoterapeuta
mgr Romańska-Mikolajczuk EwaPracownia fizykoterapiiCiołka 11fizjoterapeuta
mgr Sobańska EwelinaPracownia fizykoterapiiCiołka 11fizjoterapeuta
mgr Chodorowska ElizaPracownia fizykoterapiiCiołka 11fizjoterapeuta
Waślicka EwaPracownia fizykoterapiiCiołka 11technik fizjoterapii
Kurek BarbaraPracownia fizykoterapiiCiołka 11technik fizjoterapii
Bednarek RomanPracownia fizykoterapiiCiołka 11 masażysta
Lebiedowska KrystynaPracownia fizykoterapiiCiołka 11masażysta
dr Barabara Miękus-SiennickaPOZ – dorośliElekcyjna 54choroby wewnętrzne
dr Virginija ŻełubowskaPOZ – dorośliElekcyjna 54lekarz medycyny
dr Andrzej KisłoPOZ – dorośliElekcyjna 54medycyna rodzinna
dr Iwona SuskaPOZ – dorośliElekcyjna 54medycyna rodzinna
dr Iwona SuskaPOZ – dzieci choreElekcyjna 54medycyna rodzinna
dr Jan PałuckiPOZ – dorośliElekcyjna 54lekarz medycyny
dr Agnieszka AmbrzykowskaPOZ – dorośliElekcyjna 54medycyna rodzinna
dr Michał ZającPOZ – dorośliElekcyjna 54lekarz medycyny
dr Agata DobrosławskaPOZ – dorośliElekcyjna 54medycyna rodzinna
dr Anna MarksPOZ – dzieci chore, zdroweElekcyjna 54pediatra
dr Małgorzata RzewulskaPOZ – dzieci chore, zdroweElekcyjna 54pediatra
dr Małgorzata LechPOZ – dzieci chore, zdroweElekcyjna 54pediatra
dr Ewa PopekPOZ – dzieci choreElekcyjna 54medycyna rodzinna
dr Zych BożenaPOZ – dzieci choreElekcyjna 54pediatra
dr Katarzyna KarnyPOZ – dzieci choreElekcyjna 54pediatra
dr Gajowniczek KrzysztofPOZ – dzieci choreElekcyjna 54pediatra
dr Aleksandra GarbaczukPOZ – dzieci zdroweElekcyjna 54pediatra
dr Ozimek MałgorzataPOZ – dzieci choreElekcyjna 54pediatra
dr Ewa Rucińska-DybczyńskaPOZ – dzieci zdrowe, choreElekcyjna 54pediatra
dr Ewelina SzadyStomatologicznaElekcyjna 54stomatolog
dr Agnieszka Giermakowska-KawkaStomatologicznaElekcyjna 54stomatolog
dr Małgorzata SterczyńskaStomatologicznaElekcyjna 54stomatolog
dr Olszak AnnaStomatologicznaElekcyjna 54stomatolog
dr Maria ŚwiątekStomatologicznaElekcyjna 54stomatolog
dr Włodzimierz WieteskaGinekologiczno-PołożniczaElekcyjna 54ginekolog położnik
dr Joanna PiechotaGinekologiczno-PołożniczaElekcyjna 54ginekolog położnik
dr Andrzej KrajewskiGinekologiczno-PołożniczaElekcyjna 54ginekolog położnik
dr Lidia NiewiadomskaPOZ- dorośliDragonów 6alekarz medycyny
dr Maciej MitekPOZ- dorośliDragonów 6amedycyna rodzinna
dr Mirosław GrabowskiChirurgii ogólnejDragonów 6achirurg
dr Bogumiła Fryc GutGruźlicy i chorób płucDragonów 6achoroby płuc
dr Maria Bizunowicz ArteckaGruźlicy i chorób płucDragonów 6achoroby płuc
dr Urszula MiszczakStomatologicznaDragonów 6astomatolog
dr Krystyna BiernackaStomatologicznaDragonów 6astomatolog
dr Ewelina SzadyStomatologicznaDragonów 6astomatolog
dr Sabina Sękiewicz NowakStomatologicznaDragonów 6astomatolog
dr Gabriela LepiankaStomatologicznaDragonów 6astomatolog
dr Izabella BarcińskaRehabilitacyjnaDragonów 6arehabilitant
dr Joanna Zdunik - ŻebrowskaRehabilitacyjnaDragonów 6arehabilitant
mgr Kamińsja JoannaPracownia fizykoterapiiDragonów 6afizjoterapeuta
mgr Piskorek BarbaraPracownia fizykoterapiiDragonów 6afizjoterapeuta
mgr Kulesza AnetaPracownia fizykoterapiiDragonów 6afizjoterapeuta
mgr Czajkowska MagdalenaPracownia fizykoterapiiDragonów 6afizjoterapeuta
mgr Domańska GrażynaPracownia fizykoterapiiDragonów 6atechnik fizjoterapii
Kazimierczyk TytusPracownia fizykoterapiiDragonów 6atechnik fizjoterapii
Roman MariolaPracownia fizykoterapiiDragonów 6atechnik fizjoterapii
Pernal HannaPracownia fizykoterapiiDragonów 6atechnik fizjoterapii
Żurawska AgnieszkaPracownia fizykoterapiiDragonów 6atechnik fizjoterapii
Zamarlik MarzenaPracownia fizykoterapiiDragonów 6atechnik fizjoterapii
Kośmider PawełPracownia fizykoterapiiDragonów 6amasażysta
Rosłoń GrażynaPracownia fizykoterapiiDragonów 6amasażysta
dr Marcin ŻachEndokrynologicznaGrzybowska 34endokrynolog
dr Beata ParzyszekEndokrynologicznaGrzybowska 34endokrynolog
dr Xymena Żórawska-WasilewskaEndokrynologicznaGrzybowska 34choroby wewnętrzne
dr Anna LewandowskaNeurologicznaGrzybowska 34neurolog
dr Andrzej JankowskiNeurologicznaGrzybowska 34neurolog
dr Jolanta MrugałaNeurologicznaGrzybowska 34neurolog
dr Piotr ChojnowskiOkulistycznaGrzybowska 34okulista
dr Agata KrólakOkulistycznaGrzybowska 34okulista
dr Rafał Agnieszka OkulistycznaGrzybowska 34okulista
dr Rajabali Valipur KoltiOkulistycznaGrzybowska 34okulista
dr Barbara ŚwietlickaReumatologicznaGrzybowska 34reumatolog
dr Agnieszka Grabowska-JodkowskaReumatologicznaGrzybowska 34reumatolog
dr Katarzyna Sikorska-SiudekReumatologicznaGrzybowska 34reumatolog
dr Halina RajskaMedycyny pracyGrzybowska 34medycyna lotnicza
dr Elżbieta Radzimowska-RauMedycyny pracyGrzybowska 34medycyna kolejowa
dr Maria FryzePOZGrzybowska 34choroby wewnętrzne
dr Ewa Ramus-KawkaPOZGrzybowska 34choroby wewnętrzne
dr Adrianna MarciniakPOZGrzybowska 34medycyna rodzinna
dr Andrzej KonopPOZGrzybowska 34lekarz edycyny
dr Andrzej WitekPOZGrzybowska 34choroby wewnętrzne
dr Mirosława ZaczyńskaPOZGrzybowska 34choroby wewnętrzne
dr Wanda Majczak-BłaszczykPOZ dzieci chore, zdroweGrzybowska 34pediatra
dr Kryspina Czerny-SieradzińskaPOZ dzieci chore, zdroweGrzybowska 34pediatra
dr Iwona RawskaPOZ dzieci chore, zdroweGrzybowska 34pediatra
dr Włodzimierz KowalskiPOZ dzieci chore, zdroweGrzybowska 34pediatra
dr Kłyszewska MagdalenaPOZ dzieci chore, zdroweGrzybowska 34pediatra
dr Hallak ZakiGinekologiczno-PołożniczaGrzybowska 34ginekolog położnik
dr Tomasz KucewiczGinekologiczno-PołożniczaGrzybowska 34ginekolog położnik
dr Małgorzata Górska-RząsaGinekologiczno-PołożniczaGrzybowska 34ginekolog położnik
dr Kornelia ZarębaGinekologiczno-PołożniczaGrzybowska 34ginekolog położnik
dr Grzegorz BorsternPOZ- dorośliLeszno 17choroby wewnętrzne
dr Joanna Łachmacka - PtaszekPOZ- dorośliLeszno 17choroby wewnętrzne
dr Monika MachulPOZ- dorośliLeszno 17choroby wewnętrzne
dr Radosław WójcickiPOZ- dorośliLeszno 17medycyna rodzinna
dr Danuta BanasiewiczPOZ- dorośliLeszno 17medycyna rodzinna
dr Anita Stolarczyk-NowakPOZ- dorośliLeszno 17medycyna rodzinna
dr n. med. Magdalena CiupińskaDermatologicznaLeszno 17dermatolog wenerolog
dr Mateusz KoniarzDermatologicznaLeszno 17dermatolog wenerolog
dr Alicja Bujakiewicz-KrześniakDermatologicznaLeszno 17dermatolog wenerolog, alergolog
dr n. med. Izabela BoruckaDermatologicznaLeszno 17dermatolog wenerolog
dr Justyna SierocińskaDermatologicznaLeszno 17dermatolog wenerolog
dr Agnieszka CzubakDermatologicznaLeszno 17dermatolog wenerolog
dr n.med. Iwona PniewskaDermatologicznaLeszno 17dermatolog wenerolog
dr Łukasz PreibiszDermatologicznaLeszno 17dermatolog wenerolog
dr Ewelina Biało-WójcickaDermatologicznaLeszno 17dermatolog wenerolog
dr n.med.Elżbieta ZientalskaLaryngologicznaLeszno 17otolaryngolog
dr Aneta SzwedoLaryngologicznaLeszno 17otolaryngolog
dr Katarzyna JagodaKardiologicznaLeszno 17kardiolog
dr Jolanta Łypaczewska ZadykowiczKardiologicznaLeszno 17kardiolog
dr Renata Houwald KoronackaKardiologicznaLeszno 17kardiolog
dr Anna Rieger-KaczanowskaKardiologicznaLeszno 17kardiolog
mgr Dorota Czepczak-GóreckaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
mgr Ewa WasińskaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
mgr Małgorzata FilipukTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
mgr Barbara SkibniewskaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
mgr Dominika CichońTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
mgr Agnieszka KłosowskaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
mgr Paweł KociołekTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
mgr Lidia TyłkaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
mgr Anna Łopuska-SławińskaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
mgr Urszula DzieńTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychoterapeuta
dr Katarzyna WójcickaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaLeszno 17psychiatra
dr n. med Agnieszka DyduchOddział Dzienny Leczenia Zaburzeń NerwicowychLeszno 17psychiatra
dr Katarzyna Wójcicka                       Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń NerwicowychLeszno 17psychiatra              
mgr Dominika CichońOddział Dzienny Leczenia Zaburzeń NerwicowychLeszno 17psychoterapeuta
mgr Karol SiadulOddział Dzienny Leczenia Zaburzeń NerwicowychLeszno 17psychoterapeuta
mgr Maciej ZbyszewskiOddział Dzienny Leczenia Zaburzeń NerwicowychLeszno 17psychoterapeuta
dr n. med Agnieszka DyduchOddział Dzienny PsychogeriatrycznyLeszno 17psychiatra
dr Katarzyna WójcickaOddział Dzienny PsychogeriatrycznyLeszno 17psychiatra
mgr Maria BytnerOddział Dzienny PsychogeriatrycznyLeszno 17psychoterapeuta
mgr Jarosławska MonikaOddział Dzienny PsychogeriatrycznyLeszno 17psychoterapeuta
mgr Elżbieta ZacharekOddział Dzienny PsychogeriatrycznyLeszno 17terapeuta zajęciowy
dr Łukasz LotekRehabilitacyjnaLeszno 17rehabilitant
dr Łukasz LotekOśrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17rehabilitant
dr Zając MichałOśrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17rehabilitant
mgr Anna RomańskaPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17fizjoterapeuta
mgr Iwona Włodarczyk-KunaPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17fizjoterapeuta
mgr Emil JakubiakPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17fizjoterapeuta
mgr Aleksandra Jagnieża BujalskaPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17fizjoterapeuta
mgr Anna UczciwekPracownia fizykoterapiiLeszno 17fizjoterapeuta
mgr Anna ChorążkaPracownia fizykoterapiiLeszno 17fizjoterapeuta
Marta KinkPracownia fizykoterapiiLeszno 17fizjoterapeuta
Piotr PietrzakPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17fizjoterapeuta
Szymon PowierżaPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17fizjoterapeuta
Anna CzarneckaPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17technik fizjoterapii
Teresa NowakowskaPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17technik fizjoterapii
Radosław LustykPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17technik fizjoterapii
Sławomir JarnickiPracownia fizykoterapii,Ośrodek Rehabilitacji DziennejLeszno 17masażysta
Andrzej BorowskiPracownia fizykoterapiiLeszno 17masażysta
Katarzyna BednarekPracownia fizykoterapiiLeszno 17masażysta
dr Dariusz RolekPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychiatra
dr Roman BartczakPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychiatra
dr Krzysztof BożejkoPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychiatra
dr Karol KoryckiPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychiatra
dr Katarzyna WakułaPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychiatra
dr Katarzyna WyczółkowskaPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychiatra
dr Agnieszka MioduchowskaPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychiatra
dr n. hum. Krzysztof Ciepliński Poradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychoterapeuta
mgr Renata HoffmanPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychoterapeuta
mgr Marta Karpińska-KrauzePoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychoterapeuta
mgr Małgorzata Pogorzelska Poradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychoterapeuta
mgr Aneta ChwałaPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychoterapeuta
mgr Monika Tryc-PuchałaPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychoterapeuta
mgr Joanna RzymskaPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychoterapeuta
mgr Magdalena Zaborowska-PiecuchPoradania Zdrowia PsychicznegoMariańska 1psychoterapeuta
dr Renata Zdanowska-Piechna Terapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1psychiatra
mgr Anna Muszyńska-KutnerTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1psychoterapeuta
mgr Maciej GortatewiczTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1psychoterapeuta
mgr Anna ProkopTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1psychoterapeuta
mgr Katarzyna WielońskaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1psychoterapeuta
mgr Dagmara KamińskaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1psychoterapeuta
mgr Marta KwaśniakTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1psychoterapeuta
mgr Katarzyna Bęza Terapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1psychoterapeuta
dr Mioduchowska AgnieszkaTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1psychiatra
mgr Agnieszka ArentTerapia Uzależnienia od Alkoholu i WspółuzależnieniaMariańska 1specjalista terapii uzależnień, psycholog
dr Dorota Bartmińska Oddział Dzienny Psychiatryczny RehabilitacyjnyMariańska 1psychiatra
mgr Zofia Plewicka  Oddział Dzienny Psychiatryczny RehabilitacyjnyMariańska 1psychoterapeuta
mgr Anna Sułowska Oddział Dzienny Psychiatryczny RehabilitacyjnyMariańska 1psychoterapeuta 
mgr Rafał Majewski Oddział Dzienny Psychiatryczny RehabilitacyjnyMariańska 1terapeuta zajęciowy
Grzegorz Sarwa Oddział Dzienny Psychiatryczny RehabilitacyjnyMariańska 1terapeuta zajęciowy
dr Jacek GoncikowskiPOZ - dorośliMiedziana 2choroby wewnętrzne
dr Solongo Bat-ErdenePOZ - dorośliMiedziana 2medyna rodzinna
dr Teresa Gosecka - WitowskaPOZ - dorośliMiedziana 2choroby wewnętrzne
dr Yeshi LhosarPOZ - dorośliMiedziana 2medyna rodzinna
dr Hanna BachurzewskaPOZ -dorośliNowolipie 31choroby wewnętrzne
dr Krawczyk UrszulaPOZ -dorośliNowolipie 31choroby wewnętrzne
dr Jerzy PrzychodzeńPOZ -dorośliNowolipie 31choroby wewnętrzne
dr Paulina SurowiecPOZ -dorośliNowolipie 31lekarz medycyny
dr Elżbieta WardęckaPOZ -dorośliNowolipie 31medycyna rodzinna
dr Wiesława CzajkowskaPOZ -dorośliNowolipie 31choroby wewnętrzne
dr Iwona ZawłockaPOZ -dorośliNowolipie 31choroby wewnętrzne
dr Bogusława Urbańska CzyżkowskaPOZ -dorośliObozowa 63/65lekarz medycyny
dr Bożenna StanekPOZ -dorośliObozowa 63/65choroby wewnętrzne
dr Urszula StromskaPOZ -dorośliObozowa 63/65lekarz medycyny
dr Piotr BrośPOZ -dorośliObozowa 63/65medycyna rodzinna
dr Stefan SzczepaniakPOZ – dorośliPłocka 49medycyna rodzinna
dr Bożena MarciniakPOZ – dorośliPłocka 49choroby wewnętrzne
dr Mirosława NalewajkoPOZ – dorośliPłocka 49neurolog
dr Małgorzata SzczerbińskaPOZ – dorośliPłocka 49choroby wewnętrzne
dr Joanna RydlakowskaPOZ – dorośliPłocka 49medycyna rodzinna
dr Agnieszka SiemieniukPOZ – dorośliPłocka 49choroby wewnętrzne
dr Barbara Drej-StrutyńskaPOZ – dorośliPłocka 49choroby wewnętrzne
dr Iwona Deszczka - RosaPOZ – dorośliPłocka 49choroby wewnętrzne
dr Robert PachPOZ – dorośliPłocka 49lekarz medycyny
dr Kalina WiśniewskaPOZ – dorośliPłocka 49lekarz medycyny
dr Ewelina ZubaPOZ – dorośliPłocka 49lekarz medycyny
dr Marta Osiewicz POZ – dorośliPłocka 49lekarz medycyny
dr Maciej MitekPOZ – dorośliPłocka 49lekarz medycyny
dr Danuta GlibowskaPOZ – dzieci zdrowe, chorePłocka 49pedriatra
dr Paweł MikulskiPOZ – dzieci zdrowe, chorePłocka 49pedriatra
dr Jakub ŁodygaPOZ – dzieci zdrowe, chorePłocka 49pedriatra
dr Lidia GroelePOZ – dzieciPłocka 49pedriatra
dr Anna RamotowskaPOZ – dzieciPłocka 49pedriatra
dr Anna GiermakowskaPOZ – dzieci zdrowe, chorePłocka 49pedriatra
dr Marcin BanasiukPOZ – dzieci zdrowe, chorePłocka 49lekarz medycyny
dr Małgorzata NieściorPOZ – dzieci zdrowe, chorePłocka 49pedriatra
dr Maria KucharskaChirurgii ogólnejPłocka 49chirurg
dr Grzegorz GórskiChirurgii ogólnejPłocka 49chirurg
dr Mirosław KocięckiChirurgii ogólnejPłocka 49chirurg
dr Zbigniew KrogulecOrtopedycznaPłocka 49ortopeda i traumatolog narządu ruchu
dr Tomasz MitekOrtopedycznaPłocka 49lekarz medyczny
dr Tomasz ŚwidrowskiOrtopedycznaPłocka 49ortopeda i traumatolog narządu ruchu
dr Stanisław BoguckiOrtopedyczna dla dzieciPłocka 49chirurg dziecięcy
dr  Jacek DrajczykOrtopedyczna dla dzieciPłocka 49ortopeda i traumatolog narządu ruchu
dr Urszula DaszkiewiczPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49psychiatra
dr Dorota KamelaPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49psychiatra
dr Łukasz ZaługaPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49psychiatra
dr Ewa KrassowskaPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49lekarz medycyny
dr Adam BajguzPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49lekarz medycyny
dr Kamil ChorążkaPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49lekarz medycyny
mgr Wanda PawlinaPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49psycholog kliniczny
mgr Jerzy CerańskiPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49psycholog kliniczny
mgr Marian CiupakPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49psycholog kliniczny
mgr Karolina StrojeckaPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49psycholog
mgr Karol SiadulPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49psychoterapeuta
mgr Maciej ZbyszewskiPoradnia Zdrowia PsychicznegoPłocka 49psychoterapeuta
dr Moskwińska EwaAlergologiczna dla dzieciSzlenkierów 10alergolog
dr Konca IwonaDermatologiczna dla dzieciSzlenkierów 10dermatolog
dr Rurańska Alicja Dermatologiczna dla dzieciSzlenkierów 10dermatolog
dr Kijakowska Anna Dermatologiczna dla dzieciSzlenkierów 10dermatolog
dr Małgorzata GłowackaDermatologiczna dla dzieciSzlenkierów 10dermatolog
dr Jolanta TrojnarLaryngologiczna dla dzieciSzlenkierów 10otolaryngolog
dr Marek WróblewskiLaryngologiczna dla dzieciSzlenkierów 10otolaryngolog
dr Sławomir MarcinkiewiczLaryngologiczna dla dzieciSzlenkierów 10otolaryngolog
mgr Izabela Musiał Logopedyczna dla dzieciSzlenkierów 10logopeda
mgr Anna Gocłowska Logopedyczna dla dzieciSzlenkierów 10logopeda
dr Krystyna MalinowskaNeurologiczna dla dzieciSzlenkierów 10neurolog
dr Agnieszka MillerOkulistyczna dla dzieciSzlenkierów 10okulista
dr Mariola LitewskaOkulistyczna dla dzieciSzlenkierów 10okulista
dr Celina Tomaszewicz LibudzicPoradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieciSzlenkierów 10psychiatra
dr Agata BrzozowskaPoradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieciSzlenkierów 10psychiatra
dr Przyrowska PaulinaPoradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieciSzlenkierów 10psychiatra
mgr Henryka MakowskaPoradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieciSzlenkierów 10psycholog kliniczny
mgr Maria WitkowskaPoradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieciSzlenkierów 10psycholog kliniczny
mgr Marian CiupakPoradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieciSzlenkierów 10psycholog kliniczny
mgr Joanna de Flassilier PopławskaPoradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieciSzlenkierów 10psycholog
mgr Hanna OsmólskaPoradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieciSzlenkierów 10psycholog
mgr Kuszyk-Riley MałgorzataPoradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieciSzlenkierów 10psychoterapeuta
dr Hanna Trippenbach - DulskaDiabetologiczna dla dzieciSzlenkierów 10diabetolog
dr hab.n. med. Agnieszka SzypowskaDiabetologiczna dla dzieciSzlenkierów 10diabetolog
dr Lidia GroeleDiabetologiczna dla dzieciSzlenkierów 10diabetolog
Musiał BożenaPracownia fizjoterapii dla dzieciSzlenkierów 10technik fizjoterapii
mgr Biniecka DorotaPracownia fizjoterapii dla dzieciSzlenkierów 10fizjoterapeuta
mgr Budek MagdalenaPracownia fizjoterapii dla dzieciSzlenkierów 10fizjoterapeuta
dr Gielniewska-Ciborowska EwaStomatologicznaŻytnia 39stomatolog
dr Łada JerzyStomatologicznaŻytnia 39stomatolog
dr Skryśkiewicz JoannaStomatologicznaŻytnia 39stomatolog
dr Perek Sidorska GrażynaStomatologicznaŻytnia 39stomatolog
dr Andrzejuk MonikaStomatologicznaŻytnia 39stomatolog
dr Bogucka AnnaStomatologicznaŻytnia 39stomatolog
dr Duliban Gaweł KatarzynaStomatologicznaŻytnia 39stomatolog
dr Banasik Margaretta StomatologicznaŻytnia 39stomatolog
dr Pomaska EwaStomatologicznaŻytnia 39stomatolog
dr Wójtowicz AnnaStomatologicznaŻytnia 39stomatolog