O nas

Ponad 20 lat doświadczenia

Przychodnie lekarskie SPZOZ Warszawa Wola - Śródmieście

Jesteśmy publicznym zakładem opieki zdrowotnej, którego organem założycielskim jest miasto stołeczne Warszawa. Udzielamy świadczeń opieki zdrowotnej od 1992 roku.Misją Zakładu jest świadczenie usług medycznych wysokiej jakości i promocja zdrowia.
Dążymy do tego, aby nasi Pacjenci czuli się w naszych przychodniach bezpiecznie i mieli świadomość, że w każdym przypadku kłopotów ze zdrowiem mogą na nas liczyć.
W ciągu ostatnich lat dokonaliśmy modernizacji pomieszczeń przychodni oraz wyposażyliśmy je w nowoczesne aparaty i urządzenia medyczne zapewniające wiarygodność badań diagnostycznych i wysoką skuteczność zabiegów terapeutycznych. Znacząco wzrósł poziom świadczonych usług medycznych w odpowiedzi na rosnące oczekiwania pacjentów.
Nasz Zakład obejmuje podstawową opieką zdrowotną blisko 90 000 pacjentów. W ramach funkcjonującej Poradni POZ wszyscy pacjenci po złożeniu deklaracji będą mogli skorzystać z opieki lekarza rodzinnego, pielęgniarki i położnej. Oferujemy także wizyty domowe i patronaże - wizytę położnej lub/i pediatry, wizyty pielęgniarki w domu młodej mamy.
Zapewniamy także Państwu wykonanie badań diagnostycznych będących w kompetencji lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (badania laboratoryjne, radiologiczne, ultrasonograficzne) w pracowniach naszego Zakładu. Integralną częścią każdej poradni POZ naszego Zakładu jest gabinet pielęgniarki POZ (zabiegowy) oraz punkt pobrań. Z usług punktu pobrań można skorzystać bez zapisywania się.

Naszym pacjentom zapewniamy dostęp do specjalistycznej opieki zdrowotnej. Rocznie udzielamy ponad 700 tysięcy porad.

Kim jesteśmy?

_dsc6051-kopia
W skład zespołu wchodzi 13 przychodni lekarskich rozmieszczonych na terenie dzielnic m.st Warszawy Woli i Śródmieścia. W tych przychodniach udzielane są świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie:
  • podstawowej opieki zdrowotnej
  • ambulatoryjnej opieki specjalistycznej
  • rehabilitacji leczniczej
  • leczenia stomatologicznego
  • medycyny pracy
  • profilaktyki i promocji zdrowia
  • psychiatrii i leczenia uzależnienia od alkoholu
  • diagnostyki obrazowej
  • diagnostyki laboratoryjnej

Nagrody i certyfikaty

W 2005 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością według normy PN ISO 9001:2000. Potwierdzeniem naszej wiarygodności jako profesjonalnego wykonawcy usług medycznych jest przyznanie w 2008 roku akredytacji POZ przez Radę Akredytacyjną Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz Wyróżnienie w konkursie Mazowiecka Firma Roku, w kategorii medycyna. W 2015 roku otrzymaliśmy nagrodę „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” oraz wyróżnienie Grand Quality.

Zapisy przez internet

SPZOZ Warszawa Wola - Śródmieście uruchomił możliwość zapisu pacjentów przez internet. W portalach: ekolejkowanie.pl lub zozzapisy.pl można zapisać się do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

Liczba terminów udostępnionych dla pacjentów będzie sukcesywnie zwiększana w miarę dostępności wolnych miejsc.

Szczegółowe informacje o warunkach jakie należy spełnić aby móc się zapisywać
przez internet zostały zawarte w poniższej ulotce informacyjnej:

Załączniki:
Ulotka informacyjna
Ulotka informacyjna 2