Usługi online

SPZOZ W-wa Wola - Śródmieście udostępnił nowy portal online dla pacjentów pod adresem:

https://portalzozwola.pl

Instrukcja obsługi portalu

Jak uzyskać dostęp do nowego portalu ?

Użytkownicy dotychczasowego portalu znajdującego się pod adresem https://portalzozwola.pl używają dotychczasowego loginu i hasła.

Użytkownicy korzystający do tej pory z portalu znajdującego się pod adresami ekolejkowanie.pl i zozzapisy.pl powinni :

 1. Sprawdzić czy można zalogować się za pomocą dotychczasowego loginu i hasła
 2. Sprawdzić skrzynkę mailową, również SPAM z informacją o nowym haśle. Login pozostaje bez zmian.
 3. W przypadku braku wiadomości prosimy o kontakt z dowolnym Biurem Obsługi Pacjenta, optymalne godziny to pomiędzy 12-14, w których jest zwiększona obsada w BOP lub prosimy wypełnić poniższy formularz wpisując tylko nr karty pacjenta i adres email i wybraniu wyślij.

Użytkownicy nie posiadający dostępu do żadnego z wcześniejszych portali muszą osobiście zgłosić się do dowolnego Biura Obsługi Pacjenta w placówkach SPZOZ, gdzie uzyskają dostęp otrzymując login i hasło.


  Szanowni Państwo, jeśli jesteście zapisani do lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej w naszych przychodniach skorzystajcie z formy przedłużenia leków Recepta online.

  Należy wypełnić formularz i wysłać zamówienie.

  W odpowiedzi na złożone zamówienie przekazany zostanie na adres mailowy wskazany w formularzu kod recepty lub jeśli będzie potrzeba skontaktuje się lekarz POZ telefonicznie na podany numer telefonu w formularzu.


  FORMULARZ KONTAKTOWY

  W przypadku problemu z dodzwonieniem się do Przychodni Lekarskiej prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy

  Prosimy o dokładne  wypełnienie formularza, szczegółowe opisanie zgłoszenia w sposób znaczący przyspieszy realizację zapytania.

  Odpowiedź na zgłoszenie zostanie przekazana na adres mailowy wskazany w formularzu lub poprzez kontakt telefoniczny na podany numer telefonu w formularzu.